Open Ateliers NEstudio’s

24 & 25 september 2022

268
268

Opend Dagen NEstudio'sOok dit jaar hebben we natuurlijk weer Open Ateliers bij NEstudio’s in september (zat. 24 + zon. 25).

Sinds 1988 werken beeldend kunstenaars in de NEstudio’s op het Noordereiland in uiteenlopende disciplines zoals beeldhouwkunst, fotografie, schilderkunst, grafiek, bewegend beeld, illustratie en vormgeving. Jaarlijks presenteren de kunstenaars van de NEstudio’s zich tijdens OPEN ATELIERS aan het publiek, dit jaar gebeurd dit tijdens de derde editie van het Groot Rotterdams Atelier Weekend op zaterdag 24 en zondag 25 september 2022 van 11:00 tot 17:00 uur met werk en ateliers van Rick Keus, Simona Petescu, Marianne Grootenboer, Don Satijn, tamyra meesters, Martin Keus, Marjoke Schulten, Koosje Koene, Jasper Almekinders, Marijke Appelman & Kamali van Bochove.

 

NEstudio’s Open Ateliers 24 & 25 september van 11:00 tot 17:00 uur:

Meer info: www.grootrotterdamsatelierweekend.nl

Een bijzondere plek op het Noordereiland in Rotterdam.
Bijna op de punt van het eiland, verscholen tussen huizen en omringt door het groen, ligt het witte gebouwtje van de NEstudio’s. De wortels van de bomen veranderden het eens strakke schoolplein in een heuvelig landschap. Weelderige vlieren en braamstruiken woekeren tussen de heg. De fruitbomen, bloemen en kruiden groeien goed op de vruchtbare rivierklei. Het is goed toeven in de omsloten binnentuin. De oude klaslokalen zijn ingericht als werkplaats, atelier of fotostudio. Het is een creatief broeinest waar sinds 1988 al veel kunstenaars, in wisselende bezetting, gebruik van maken. De NEstudio’s bieden onderdak aan uiteenlopende culturele projecten en participeerde in onder andere de Verborgen Tuinen, de Nationale Grafiekmaand, pARTners Galerie en kunstroutes.

 

Kunstenaars NEstudio’s
Marianne Grootenboer www.mariannegrootenboer.nl
Rick Keus www.rickkeus.nl
tamyra meesters www.tamyrameesters.nl
Marjoke Schulten www.marjokeschulten.nl
Martin Keus Facebook/nonsyntheticbuddha
Marijke Appelman www.marijkeappelman.nl
Simona Petescu www.simonapetescu.nl
Don Satijn www.kunstinzicht.nl/…/don-satijn/
Koosje Koene
Jasper Almekinders www.jasperalmekinders.nl
Kamali van Bochove www.kamalivanbochove.com

 

Open Dagen Video uit 2021

 

 

Data Open Dagen
Zaterdag 24 & 25 september 2022
Tijd: 11.00 – 17.00 uur
NEstudio’s
Logo - NE Studio'sPrins Hendrikstraat 5
3071 LG. Rotterdam

Website: www.nestudios.nl
Instagram:  www.instagram.com/noordereilandstudios
Facebook: www.facebook.com/noordereilandstudios

 

 

Bron: NEstudio’s


 

Locatie:Prins Hendrikstraat 5


 

Open dag bericht op Instagram:

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door NEstudio’s (@noordereilandstudios)

In this article