NEstudio’s Raamwerk

1 sept. - 1 nov. 2021: Kunst op de ramen

322
322

Van 1 september tot 1 november organiseren de kunstenaars van de NEstudio’s het RAAMWERK project, NEstudio's 2021een tentoonstelling op de ramen van het atelierpand op het Noordereiland.

Deelnemende kunstenaars zijn:
Liza Wolters, Hillegon Brunt, Hans Wilschut, Hanneke Huisman, Ilse Kauffman, Jack Eden, Rick Keus, Kuin Heuff, Constance van Duinen, Stang Gubbels, Sarah Rose Guitian Nederlof, Anuli Croon, Fileona D-khar, Kwinnie Lê, Floor Milou Smit, Kamali van Bochove, Marijke Appelman, Jasper Almekinders, Koosje Koene, Marjoke Schulten & tamyra meesters, Martin Keus, Minne Smits, Don Satijn, Marianne Grootenboer, Simona Petescu, Roos Kloosterman & Lindsey Schwidder.

Op de opening op vrijdag 3 september van 17:00 tot 19:00 uur is de binnentuin van het pand ook toegankelijk.
Buitenom is de tentoonstelling tot 1 november 24/7 zichtbaar.

 

Agenda

  • 3 september om 17.00 uur: Opening project Raamwerk
  • 25 en 26 september: tussen 11.00- 17.00 uur open atelierdagen van de NEstudio’s tijdens het Groot Rotterdams Atelier Weekend.
  • Op 25 september is er een artist talk
  • Op 26 september is er een artist talk
  • 31 oktober om 15.00 uur: Finissage met artist talk

 

Plattegrond op Twitter:

 

U bent van harte welkom!

NEstudio’s
Logo - NE Studio'sPrins Hendrikstraat 5
3071 LG. Rotterdam

Website: www.nestudios.nl
Instagram:  www.instagram.com/noordereilandstudios

Bron: NEstudio’s


 

En dan alvast de aankondiging dat de NEstudio’s weer Open Ateliers heeft.

NEstudio’s Open Ateliers 25 & 26 september van 11:00 tot 17:00 uur:

Sinds 1988 werken kunstenaars in de NEstudio’s in uiteenlopende beeldende disciplines zoals beeldhouwkunst, fotografie, schilderkunst, grafiek, bewegend beeld, illustratie, grafische vormgeving en ruimtelijke vormgeving.

Elk jaar presenteren de kunstenaars van de NEstudio’s zich tijdens Open Ateliers aan het publiek, dit jaar tijdens het Groot Rotterdams Atelier Weekend op zaterdag 25 en zondag 26 september 2021 met ateliers van Rick Keus, Simona Petescu, Marianne Grootenboer, Don Satijn, tamyra meesters, Martin Keus, Marjoke Schulten, Koosje Koene, Jasper Almekinders, Marijke Appelman & Kamali van Bochove.

 

 

 

 

Een bijzondere plek op het Noordereiland in Rotterdam.
Bijna op de punt van het eiland, verscholen tussen huizen en omringt door het groen, ligt het witte gebouwtje van de NEstudio’s. De wortels van de bomen veranderden het eens strakke schoolplein in een heuvelig landschap. Weelderige vlieren en braamstruiken woekeren tussen de heg. De fruitbomen, bloemen en kruiden groeien goed op de vruchtbare rivierklei. Het is goed toeven in de omsloten binnentuin. De oude klaslokalen zijn ingericht als werkplaats, atelier of fotostudio. Het is een creatief broeinest waar sinds 1988 al veel kunstenaars, in wisselende bezetting, gebruik van maken. De NEstudio’s bieden onderdak aan uiteenlopende culturele projecten en participeerde in onder andere de Verborgen Tuinen, de Nationale Grafiekmaand, pARTners Galerie en kunstroutes.

NEstudios is goed bereikbaar met bus 32.
let op: Parkeren is niet gratis.
Kijk voor informatie op de NE Studio’s website:www.nestudios.nl
Meer info op Facebook: www.facebook.com/noordereilandstudios

Kunstenaars NEstudios
Marianne Grootenboer www.mariannegrootenboer.nl
Rick Keus www.rickkeus.nl
tamyra meesters www.tamyrameesters.nl
Marjoke Schulten www.marjokeschulten.nl
Martin Keus Facebook/nonsyntheticbuddha
Marijke Appelman www.marijkeappelman.nl
Simona Petescu www.simonapetescu.nl
Don Satijn www.kunstinzicht.nl/…/don-satijn/
Koosje Koene
Jasper Almekinders www.jasperalmekinders.nl
Kamali van Bochove www.kamalivanbochove.com

 

 

 

Data Open DagenLogo - NE Studio's
Zaterdag 25 & 26 september 2021
Tijd: 11.00 – 17.00 uur


 

Locatie:Prins Hendrikstraat 5


 

 

In this article