![]()
Op de laatste donderdag van maart vind al weer de 2e Rondje Noordereiland Kroegentocht plaats. Het begint al een aardige traditie te worden.
Net als in 2011 vieren wij de Rondje Noordereiland Kroegentocht het begin van de lente en de start van onze open water (buiten) zwemtrainingen voor de King Of The Rivers.
We beginnen om 20:00 bij lunchroom Versus met een keuze uit heerlijke koffie en gaan dan naar tien bijzondere locaties op het Noordereiland om ondermeer Whiskey, Corona, Warfsteiner, Schippersbitter, Raki en een Parbo te drinken. De avond sluiten wij weer af met een onvergetelijke Bingo.
Schrijf je snel aan via het www.kingoftherivers.com/kroegentocht als je wil deelnemen aan de traditionele Rondje Noordereiland Kroegentocht op donderdag 29 maart:
Kosten : € 20
Tijdstip : 20-24:00
Locatie : Lunchroom Versus
![]()
![]()